Пријава пријемних испита

Поштовани родитељи ученика осмог разреда,

У складу са Календаром активности за спровођење завршног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2024/2025. годину,  у периоду од 15. до 22. априла ће се вршити пријава кандидата за пријемне испите за специјализована одељења гимназија и уметничке школе.

Пријаву за пријемни испит могуће је поднети на три начина:

1. електронски, преко јавног портала МСШ (Моја средња школа) – од 15-22. априла, до 16 часова

2. непосредно у матичној школи ученика – 19. и 22. априла од 9 до 16 часова

3. у средњој школи у којој се полаже пријемни испит – 19. и 22. априла од 9 до 16 часова.

На јавном порталу Моја средња школа у секцији Подршка / Упутства налази се Упутство за пријаву пријемних испита намењено родитељима.