Родитељи

Родитељски састанци организују се пет пута у току трајања једне школске године. Коначан број родитељских састанака може бити и већи уколико постоји оправдана потреба родитеља односно разредног старешине, стручних сарадника или директора школе.

Индивидуални разговори са родитељима ученика реализују се на основу иницијативе родитеља или по позиву од стране разредног старешине, стручних сарадника или директора школе, мимо планираних активности на недељном односно месечном нивоу.
Отворена врата су предвиђена за индивидуалне контакте родитеља са одељенским старешинама и предметним наставницима у утврђеним терминима /прилог/.