ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Поштовани ученици и родитељи,

Надамо се да сте сви добро.

Ближи се почетак нове школске године и желимо да вас обавестимо о предстојећим дешавањима и организацији рада матичне школе у Мајуру и ИО у Штитару.

Поштовани родитељи ученика ПРВОГ разреда,

Молимо вас да у понедељак, 31.8.2020 године дођете у двориште матичне школе у Мајуру и у ИО Штитар према планираној сатници и распореду поштујући епидемиолошке мере заштите.

Поштовани родитељи ученика ПЕТОГ разреда,

Молимо вас да у понедељак, 31.8.2020 године дођете у двориште матичне школе у Мајуру и у ИО Штитар према планираној сатници и распореду поштујући епидемиолошке мере заштите.

Драги ученици,

* Обавештавамо вас да ће нова школска година почети у уторак, 1. септембра 2020. године према Календару и Правилнику образовно-васпитног рада уз поштовање Стручног упутства МПНТР Р Србије и Упутства о мерама заштите здравља ученика и запослених

Документа у прилогу можете погледати овде

* Календар образовно-васпитног рада у школској 2020/2021. години