"Човек који не чита добре књиге нема никакве предности над човеком који их уопште не зна читати." - Марк Твен

"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет." - Нелсон Мандела

"Образовање, то је оно што остаје након што заборавите све што сте научили у школи." - Алберт Ајнштајн

Обавештење за родитеље

Thu, 09/13/2018 - 23:39 -- admin

Поштовани родитељи,

Подсећамо Вас да Школским програмом и Годишњим планом рада Основне школе "Мајур" нису планирана путовања, летовања и излети током школског распуста.

Обавештавамо родитеље који прихватају приватне понуде наставника и плаћају путовања своје деце да те активности нису организоване од стране Основне школе "Мајур", тако да школа не може бити одговорна за безбедност и заштиту ученика на путовањима које организује наставник у својству приватног лица, те стога комплетну одговорност за ученике сносе родитељи ученика и наставници који воде ученике на овакав вид путовања.

УПРАВА ШКОЛЕ