ЗАВРШНИ ИСПИТ

Информације о терминима завршног испита можете погледати овде

Портал Моја средња школа

Календар активности за спровођење завршног испита у школској 2020/2021. години можете погледати овде

Образац 41 - Упутство за директоре школа, одељењске старешине, дежурне наставнике и ученике

Дуално образовање

Упутство за ученике и родитеље

Упутство за поступак приговора на резултате

Важно обавештење за ученике и родитеље

Уколико је ученик обавио преглед у приватној здравственој установи или у војној здравственој установи, подношење пријаве за упис у средњу школу није могуће обавити електронским путем, преко Портала. Ови ученици упис ће обавити непосредно у средњој школи, када подносе и лекарско уверење које је издала нека од претходно наведених здравствених установа. У периоду када је могуће поднети листу опредељења електронским путем, ова информација видљива је када се у пољу Назив профила миш постави на иконицу са стетоскопом. Уколико у пољу Назив профила постоји и узвичник, постављањем миша на ту иконицу добија се информација да ли је за тај профил потребно положити одговарајући пријемни испит или испунити неки додатни услов.