"Човек који не чита добре књиге нема никакве предности над човеком који их уопште не зна читати." - Марк Твен

"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет." - Нелсон Мандела

"Образовање, то је оно што остаје након што заборавите све што сте научили у школи." - Алберт Ајнштајн

Упис

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

О Б А В Е З А Н  ЗА ДЕЦУ КОЈА ДО ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ (1.09.2018. год.) ИМАЈУ НАЈМАЊЕ ШЕСТ И ПО, А НАЈВИШЕ СЕДАМ И ПО ГОДИНА.

РОДИТЕЉИ ЧИЈА ДЕЦА 1. СЕПТЕМБРА 2018. год. ИМАЈУ ШЕСТ ДО ШЕСТ И ПО ГОДИНА, А ЖЕЛЕ ДА ИМ ДЕЦА ПОЂУ У ШКОЛУ, МОГУ ДА ПРИЈАВЕ ДЕЦУ ЗА ПРОВЕРУ СПРЕМНОСТИ ЗА УПИС У ШКОЛУ.

У ШКОЛУ МОЖЕ ДА СЕ УПИШЕ И ДЕТЕ СТАРИЈЕ ОД 7,5 ГОДИНА АКО СЕ ЗБОГ БОЛЕСТИ И ДРУГИХ ОПРАВДАНИХ РАЗЛОГА НИЈЕ УПИСАЛО.

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД ЋЕ СЕ ВРШИТИ ОД 2.04.2018. - 31.05.2018. СВАКОГ РАДНОГ ДАНА

ПРИ УПИСУ РОДИТЕЉИ ТРЕБА ДА ДОСТАВЕ :

1. ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ,

2. ДОКАЗ О ЗДРАВСТВЕНОМ ПРЕГЛЕДУ ДЕТЕТА,

3. ДОКАЗ ДА ЈЕ ДЕТЕ ПОХАЂАЛО ОБАВЕЗНО ПРЕДШКОЛСКО ОБРАЗОВАЊЕ,

4. ПОТВРДУ О МЕСТУ БОРАВКА.