ПРОДУЖЕН РАСПУСТ

НОВО  ОБАВЕШТЕЊЕ!

Друго полугодиште почиње у понедељак, 25. фебруара 2019. године.

Влада Републике Србије на седници одржаној 14.02.2019. године донела је препоруку свим јединицама локалне самоуправе да се распуст у основним и средњим школама продужи и следеће недеље, односно да се настава у основним и средњим школама не одржава од 18. до 24. фебруара 2019. године, и да први радни дан за основне и средње школе буде 25. фебруар 2019. године. Влада је ову препоруку донела због смањења ризика и изложености ђака вирусу грипа.

Када престану разлози за прекид образовно-васпитног рада, школа ће надокнадити пропуштени рад, на начин који одреди школа, по одобрењу министра.