Почетак другог полугодишта

Поштовани ученици и родитељи,

Друго полугодиште школске 2021/2022. године почиње у понедељак, 24. јануара 2022. године. Начин организовања наставе можете погледати овде

МАЈУР

Ученици млађих разреда похађају наставу у школи по првом моделу (сви ученици у школи) по распореду од септембра 2021. * За ученике трећег и четвртог разреда настава почиње у 7.45, а за ученике првог и другог разреда у 12.15.

Ученици старијих разреда похађају наставу у школи по другом моделу (ученици подељени у две групе - група А и група Б. Групе наизменично похађају наставу у школи). У понедељак, 24. јануара 2022. године на наставу долази група А (почетак наставе у 7.45)

ШТИТАР

За ученике млађих и старијих разреда настава се реализује по првом моделу (сви ученици у школи). Настава почиње у 7.45.

Поступак с блиским контактима особе оболеле од COVID-19 можете прочитати овде

Критеријуми за завршетак изолације болесника са COVID-19 можете прочитати овде