"Човек који не чита добре књиге нема никакве предности над човеком који их уопште не зна читати." - Марк Твен

"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет." - Нелсон Мандела

"Образовање, то је оно што остаје након што заборавите све што сте научили у школи." - Алберт Ајнштајн

Боравак

За ученике првог и другог разреда у школи постоји продужени боравак. Радно време боравка је од 7 до 17 часова. Настава у продуженом боравку се увек изводи пре подне до 12 часова.

Пријава за боравак се врши код секретара школе приликом уписа деце. Школа може да упише у први разред дете са подручја друге школе, а на захтев родитеља.

Слободно време се проводи у игри и физичкој активности деце на отвореном уколико то омогућавају временски услови.

Након тога деца раде домаће задатке, важбања из српског, математике и света око нас, која су усклађена са потребама и могућностима ученика. Сем израде домаћег задатка, ученици су ангажовани у креативним, музичким и говорним активностима.

За додатне информације о упису можете се обратити секретару школе на телефон 015/376-542 или нас посетите у Светог Саве бр. 4, Мајур да се упознате са особљем и школом.